Mesaj gönder
Ana sayfa

Shenzhen Jinshunlaite Motor Co., Ltd. şirket Profili

şirket Profili

Shenzhen Jinshunlaite Motor Co., Ltd. dc dişli motor, bldc motor, sonsuz dişli motor, mikro motor, pwm motor vb üreticisidir, Aslong bizim markamızdır.iyi donanımlı test tesisleri ve güçlü teknik gücü ile.Geniş ürün yelpazesi, kalitesi, uygun fiyatları ve şık tasarımları ile ürünlerimiz birçok sektörde yaygın olarak kullanılmaktadır.Ürünlerimiz, kullanıcılar tarafından geniş çapta tanınmakta ve güvenmektedir ve sürekli değişen ekonomik ve sosyal ihtiyaçları karşılayabilir.Gelecekteki iş ilişkileri ve karşılıklı başarı için bizimle iletişime geçmek için hayatın her kesiminden yeni ve eski müşterilere hoş geldiniz!

 

 

Şirket vizyonu

Bilim ve Teknoloji gün geçtikçe geliştiğinden, ev, Ofis, Güzellik ve sağlık hizmetleri, Güvenli reklam Güvenliği, Trafik ve iletişim, Seyahat ve oteller, Ekipmanlar gibi insanların yaşamına, işine ve çevresindeki ortamlara giderek daha fazla Otomasyon giriyor. ve araçlar, Otomotiv, vb.

Aslong, insanların hayatını daha rahat, konforlu ve güvenli hale getirmekle meşgul!Her motoru yürekten yapın!

Temel değerler

Karşılıklı yarar:

Müşterilerimize daha iyi motor ve hizmet sunmak, Müşterilerimizle birlikte başarıyı kazanmak.Aslong, müşterilerimizden ve tedarikçilerimizden bir şeyler öğrenmek için elimizden gelenin en iyisini yapıyor.

Profesyonel:

Tasarımdan, tedarike, imalattan, muayeneden, paketlemeye ve teslimata kadar, her üretim sürecinde standart operasyonel prosedürleri sıkı bir şekilde takip ediyoruz.

Her siparişi samimiyet ve sorumlulukla ele alıyoruz, kalitemizi ve hizmetimizi müşterinin beklentisini aşmak için sürekli olarak elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz.

yenilikçi:

Aslong, müşterilerinin sürekli değişen gereksinimleriyle ileriye doğru adım atmaktan asla vazgeçmez.Müşterinin her yeni gereksiniminin, Gelişmemizin enerjisi olduğuna inanıyoruz.Öğrenmeyi ve gelişmeyi asla bırakmayız

 

Çin Shenzhen Jinshunlaite Motor Co., Ltd. şirket Profili 0

 

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız

Şirket, mikro motor, metal dişliler, dişli redüktörü, planet dalga kutusu ve ilgili ürün teknolojisi geliştirme üretiminde uzmanlaşmış, 2005 yılında kurulmuştur.Şirket her zaman "bilimsel ve teknolojik yenilik, önce kalite" ve "her motoru kalple inşa etmek" yönetim inancına bağlı kalmıştır, yurtiçinde ve yurtdışında sağlam bir temel oluşturan şirketin her çalışanının temel kriteridir ve
Çin'de tanınmış bir marka olmak.Her zaman "önce kalite, önce müşteri" ilkesine bağlı kalarak profesyonel bir gelişim yolu izliyoruz, her zaman üst düzey hassas çekirdek teknolojisinde, mükemmel üretim teknolojisinde ve ürün kalite kontrolünde uzmanlaşıyoruz.
Müşterilerin daha yüksek değer yaratmasına yardımcı olacak hizmetler.

video
<-Video Images->
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Okyanusya

Dünya çapında

İş türü

Üretici

Satıcı

Markalar : boyunca

No. Çalışanları : 100~150

Yıllık satış : 100-300

Yıl kurulan : 2007

İhracat p.c : 80% - 90%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

Çin Shenzhen Jinshunlaite Motor Co., Ltd. Sertifikalar Çin Shenzhen Jinshunlaite Motor Co., Ltd. Sertifikalar Çin Shenzhen Jinshunlaite Motor Co., Ltd. Sertifikalar Çin Shenzhen Jinshunlaite Motor Co., Ltd. Sertifikalar